środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego!!!

Nowy rok zapowiada rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu każdego z Nas. Wraz z 2015 przyjdzie dużo niesamowitych, nowych przygód oraz doświadczeń. Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?
Na początku 2014 zastanawiałam się jak to będzie. Miałam wtedy dużo na głowie, jak to zazwyczaj bywa, i nie myślałam o tym za bardzo. Ten rok okazał się być dla mnie bardzo zakręcony. W życiu osobistym dużo mi się zmieniło, raz na dobre, raz na złe. Na plus zdecydowanie zapisuję obronę inżyniera oraz studia magisterskie. Na minus z kolei wszystkie te straszne rzeczy, które człowiek czasem może usłyszeć od innych. W psiej kategorii natomiast każdą naukę jaką przeszłam z Nitro uważam za pozytyw. Spotkało mnie parę niekoniecznie przyjemnych czworonożnych sytuacji czy wymian zdań, ale wszystko to nauczyło mnie czegoś. W 2014 również zastanowiłam się co dokładnie chcę robić z Nitro oraz założyłam bloga, dzięki czemu poznałam tylu wspaniałych ludzi kochających czworonogów :) Liczę, że 2015 mnie nie zawiedzie!

U nas trochę śniegu już jest ;)


W tym ostatnim dniu grudnia chcę życzyć Tobie, drogi Czytelniku, wszystkiego co najpsie! Niech 2015 przyniesie Ci moc wzruszeń i towarzyszących im przygód. Niech wierny, czworonożny towarzysz będzie zawsze przy Tobie obdarowując Cię swoimi spojrzeniami i całusami :) Kroczcie raźnie przed siebie przez ten rok i zbierajcie pełnymi garściami (oraz łapami) co najlepsze!


Mój szampan! 

pzdr
O&N

2 komentarze:

  1. Niech ten rok będzie jeszcze bardziej udany, wszystkiego dobrego :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo zdrowia, szczęścia i radości w nowym roku! :)

    borderoli.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń