Przejdź do głównej zawartości

Beskidy w wolnej chwili

Hej, 

dawno nas nie było. Ręce pełne roboty, kolejne zmiany i przemyślenia nie pozwoliły mi na to żeby ogarnąć chociaż odrobinę czasu żeby spiąć tyłek, a co dopiero napisać tutaj parę słów. 
Na wstępie jednak zapewnia, że to się zmieni, ponieważ sytuacja powoli wraca do normy [miejmy nadzieję :-)].  


Pierwszy post po tak długie przerwie zacznę od wypadu w Beskidy, bo jak zaczynać to od rzeczy przyjemnych :-) 

Pojechaliśmy w połowie sierpnia do Istebnej trochę wypocząć, trochę pochodzić. Nosiło nas w domu, więc czemu by nie? Spakowaliśmy się i z samego rana wyruszyliśmy w drogę.
Łącznie przeszliśmy około 40 km w dwa dni... Ja to czułam jeszcze przez kolejny tydzień, R. chyba też, a psy? Może do 3 dnia od powrotu, potem nie było widać żeby miały zakwasy. Czasem podziwiam je za kondycję, którą mają. 
Lasy i góry - coś pięknego. Jak teraz wracam do tego myślą to z chęcią tam wrócę! 

Najtrudniejszym zadaniem w tym wyjeździe było znalezienie noclegu. Termin nie ułatwiał nam zadania - połowa sierpnia. Jednak się udało! I to z 3 psami :-) Pamiętajcie, w tym był jeden groźny amstaff :-) Można się z tego śmiać, ale w większości mamy problem z noclegiem. Jak odbijemy argument, że to 3 psy, ale że umieją być same w pokoju w klatkach, to kolejnym problemem jest ich wielkość, bo przecież to duże czworonogi [dla mnie średnie], i na koniec ten nieszczęsny "ast"... Ale udaje nam się :-) Na koniec słyszymy, że takie grzeczne i, że są zdziwieni i w ogóle ochy i achy, bo nie było z nimi problemu :-) 


Pochodziliśmy sobie, zrelaksowaliśmy się... Brakowało nam tego. Cały czas ciąży nam to, że psiaki nie potrafią się ze sobą do końca zgrać, ale o tym będzie w którymś z kolejny postów :-) 

pozdrawiamy i polecamy wyrwać się z Beskidy
O. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pets Welcome

Wrocław przyjazny zwierzętom? Postanowiłam to sprawdzić i wybrałam się na poszukiwanie oznakowanych lokali na wrocławskim Rynku i w jego okolicach. Rezultat przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Pod Lupą: próbki karm Josera

Tym razem pod lupę weszły próbki karmy Josera. Od sklepu fera.pl dostaliśmy do przetestowania cztery paczuszki dla psów: optiness, sensi plus, festival, balance. 
Czy faktycznie karma Josera jest tak dobra jak ludzie piszą? Cóż, przekonajmy się! ;-)

Jak bez psów?!

Jak R. powiedział, że powinniśmy spędzić weekend sami to się zdziwiłam. Większość czasu spędzamy sami, więc nie będzie różnicy. Nawet nie wiecie jak bardzo się myliłam... Sami oznaczało bez psów. "Ale jak to bez psów!?"