O nas


Pierwszy w domu pojawił się Nitro. W grudniu 2011 roku pojechałam z Tatą do schroniska po .... chomika. Tydzień później znowu tam byliśmy, tym razem po psa. Psa, którego widzieliśmy podczas pierwszej wizyty. Wiedzieliśmy, że musi On z nami zamieszkać. 
Tak oto w pewną deszczową sobotę powitaliśmy nowego domownika. Trzymiesięcznego, rozbrykanego wariata o imieniu Nitroprusydek sodu (dla przyjaciół i rodziny- Nitro): 

Od tamtej pory jesteśmy nierozłączni. Gdzie On tam i ja :-) Ten stan jednak nie trwał wiecznie, po wspólnie spędzonych 4 latach do naszego stadka dołączyła Dziewucha jakich mało. Jedyna w swoim rodzaju, nieoszlifowany diament... Halinka :-) 
Oczywiście nie wypada mi nie wspomnieć o dwóch charakternych Panach, którzy obecnie dzielą z nami mieszkanie. Pierwszy- Balbus- rozrabiaka, pieszczoch, kot, który żyje po to, aby człowiek mógł mu służyć. 


Drugim, zdecydowanie najmniejszym pod względem wielkości, ale przebijający wszystkie zwierzaki o głowę, jest Fenrir, dla kolegów Fenio. 


I tak żyjemy wspólnie pod jednym dachem. Taka gromadka daje wiele radości :-) 

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej? Zapraszamy na nasz profil na fb Pies we Wrocławiu

Enjoy! 

3 komentarze:

  1. Nitro strasznie podobny jest do mojego psa którego niestety już nie ma ale teraz jest Maja :) Zapraszam do mojego bloga www.lab-maja.blogspot.com Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń