wtorek, 15 marca 2016

"Bezpiecznie w świat"

W ogłoszonym przeze mnie konkursie, w którym nagroda ufundowana jest przez czasopismo "Cztery Łapy", trzeba było wysłać zdjęcie swojego pupila wraz z odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego Twój pies powinien wygrać smycz?". 

Napłynęły ciekawe zgłoszenia. Ciężko było wyłonić psiaka, który najbardziej potrzebuje smyczy Flexi Vario System. Jednak po obradach i dyskusjach udało się wytypować zwycięzcę :-) 


Wybór był trudny, wierzcie mi. Jednak po długiej dyskusji wyszło, że nowa smycz Flexi Vario System wędruje do Nelli i jej Opiekunki Beaty. 
Opiekun psa strachliwego i uciekającego powinien mieć możliwość zapanowania nad nim, bo nigdy nie wiadomo kiedy czworonóg się czegoś przestraszy. Walka z lękami wymaga czasu, szczególnie, że Nelli ma nowy dom dopiero od grudnia, więc długa droga przed tym zespołem. My postanowiliśmy dać możliwość Pani Beacie bezpiecznie wyprowadzać swojego psa. 

Zdjęcie przesłane wraz z odpowiedzią: 

Pani Beata pisze: "Mój pies jest sercem u moich stóp. Nelli jest adoptowaną bitą istotą, boi się ludzi, boi się innych psów, mam JĄ od 13 grudnia, i dopiero niedawno powolutku zaczęłam JĄ spuszczać ze smyczy (zwykłej szmacianej)..Jednak, nagły hałas, czy też podejrzany szelest wytrąca JĄ z równowagi i natychmiast szykuje się do ucieczki, Na szczęście ucieka do domu, jednak jest to na tyle niebezpieczne, że przebiega przez mało ruchliwą ulicę , ale jednak ulicę,

Smycz, którą chcę dla NIEJ wygrać, będzie przede wszystkim bezpieczna, i będzie mogła pobiegać, i oddalać się na bezpieczną odległość,,,nie narażając siebie ani, mnie na sters"

Dziękujemy bardzo wszystkim za udział w konkursie :-) 
Zwyciężczynie proszę o kontakt e-mail'owy :-) 
pozdrawiam
ONH

5 komentarzy:

  1. Super :) Gratulacje dziewczyny na prawdę zasłużyły !

    OdpowiedzUsuń
  2. DZIĘKUJEMY, tym bardziej, że minęły 3 miesiące a NELLI nadal ucieka i wpada w panikę , musi chodzić na smyczy a taka da JEJ więcej swobody a nam razem spokojny i bezpieczny spacer

    OdpowiedzUsuń
  3. Również serdecznie gratuluję! :)

    OdpowiedzUsuń