poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Przyszła wiosna- czas na zmiany!

Nitro i Kala
Zmiany bywają duże i małe, planowane i nieoczekiwane. Każdy z nas odbiera je inaczej, bo każda z nich jest inna. Zmiany mogą nam wyjść na dobrze, ale niekoniecznie muszą. Co mnie nie dziwi, większość z nas się ich boi. Jednak jak już jakieś mają miejsce w naszym życiu to właśnie na wiosnę. 
Wiosną człowiek ma najwięcej energii przez co chętniej podejmuje decyzje, które mogą wprowadzić zmiany w jego życiu. Mam na myśli tutaj nawet najdrobniejszą przemianę począwszy od nowego portfela skończywszy na przeprowadzce. 
Ja należę do osób, które nie przepadają za zmianą czegokolwiek w swoim życiu. Dlaczego? Bo przeważnie boję się konsekwencji. Każdą decyzję staram się dokładnie przemyśleć, a jak już nie wiem co zrobić to zasięgnąć porady. Z tymi mniejszymi jak zmiana koloru włosów potrafię sama zadecydować, ale z tymi większymi mam już problem. 
Zastanawiacie się pewnie jakie to zmiany mnie czekają. Nie wypiszę ich wszystkich od razu, ale będę je kolejno publikować na blogu. Wszystkie związane oczywiście z psią tematyką! 
Pierwsza pojawi się już w tym tygodniu, więc bądźcie czujni! ;-) 

A Wy szykujecie jakieś zmiany w swoim życiu albo w życiu psa? Może też nie przepadacie za jakąkolwiek? Może jakaś nieplanowana wyszła Wam na dobre? Chwalcie się, chwalcie! ;-) 

pozdrawiamy 
Ola&Nitro

4 komentarze:

 1. Oj, szykujecie, szykujecie, ale sza. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas zmiany nadchodzą niespodziewanie, często staram się je dokładnie przemyśleć by nie popełnić 'życiowego błędu'.
  No ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała :D Jestem ciekawa kolejnego posta!

  Pozdrawiamy Wiktoria&Fado
  Zapraszamy: http://fado-labrador-retriever-biszkoptowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas chyba nic :D

  H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja lubię, uwielbiam zmiany. Ciągle mogę coś zmieniać chociaż fakt, że najpierw też wszystko porządnie muszę przemyśleć :).
  W takim razie czekam na posty :).

  OdpowiedzUsuń