piątek, 12 grudnia 2014

Energia sama w sobie

Dawno mnie tu z Wami nie było, ale obowiązki mnie wzywały. Tak to już jest, że w połowie każdego semestru na Studenta czekają same wspaniałości przygotowane przez Prowadzących. Dlatego też przez ostatnie dwa tygodnie spędzałam głównie nad książkami czy modelowaniem. Nie zapominałam jednak o Moim Wspaniałym, bo to dzięki Niemu nie zwariowałam do końca. 
Ilość pracy, którą miałam, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Na szczęście jestem już przy końcu, ostatni tydzień zmagań przede mną. Często jednak czuję, że opuszczają mnie chęci i motywacja mi słabnie. Wtedy, nie uwierzycie, ale wybieram się z Nitro na spacer. Daje mi to porządny zastrzyk energii! Nie wiem jak to jest, ale ten pies sprawia, że mi się chce! Wystarczy, że wyjdę z nim poćwiczyć, a wracam do domu gotowa do kolejnego boju z notatkami. On ma w sobie tyle zapału, że starcza na nas dwoje, na szczęście ;) !

W międzyczasie nie zapomniałam o dokumentowaniu naszych działań i przygotowałam dla Was filmik. Mam nadzieję, że wybaczycie mi jakość :) 

Zostawiam Was w takim razie z moim tworem, może natchnie Was energią :) 

muzaka: Afromental - to the End
autor filmu: O.K.


pzdr
O&N

5 komentarzy:

 1. A jest postęp w sprawie Fiony? Masz rację psy mają magiczny wpływ na ludzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o Fionę, to nie otrzymaliśmy żadnej informacji na jej temat. Wiemy, że miała robione badania w tygodniu, w którym ją oddaliśmy (minął prawie miesiąc), ale od tamtej pory jest głucho.... Brak jakichkolwiek wieści.

   pzdr
   O&N

   Usuń
 2. I to jest właśnie w nich cudowne ;) Nie ważne, że jaki jesteś i co robisz, pies będzie przy Tobie zawsze ;))
  Świetny filmik! Twój piecho to wręcz ideał-uroczy, posłuszny, na dodatek zastrzyk energii :D Tylko pozazdrościć.
  Tak szczerze to mnie zmotywowałaś. Jutro muszę przejść się z psem, może trochę się zmienił i się skupi? :)
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Jak uczyłaś go odbicia o drzewo z obrotem? Bo ja próbuję ale nie idzie mi zupełnie.
  Nitro świetnie wygląda na filmie- taki liso-wilk, bardzo podobają mi się psy w tym typie, co przejawia się w odwiecznym planowaniu kupienia wilczaka :D niestety na chęciach i sympatii chyba się skończy, bo jednak Giro to rasista i widocznie bardziej cieszy się ze spotkań z innymi zaganiającymi psami- wiesz, ta świetna zabawa "teraz ja zaganiam ciebie, a potem ja pobędę owcą a ty mnie pozaganiasz!" :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie macie żadnych wieści dotyczących Fiony :(.

  OdpowiedzUsuń