poniedziałek, 7 lipca 2014

Powracamy!

Po skończonej sesji i dużej ilości wolnego czasu przed nami zaczynamy wracać do formy! W piątek było wspólne bieganie, wczoraj wieczorny wypad na rolki, a dziś byliśmy nad Odrą!

Oprócz takich atrakcji planuję jeszcze zwiedzanie Wrocławia, doskonalenie frisbee, wypady nad jeziorko i oczywiście przygotowania do PT1! 
Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od pójścia nad rzekę. Z dotarciem na miejsce nie było problemu, gorzej było z powrotem. Taki upał nie służy już Nitrowi. Jak był młodszy to w taką pogodę mógł ganiać i ganiać, teraz... bieg jest od cienia do cienia. Od jutra będę musiała zacząć wstawać wcześniej żeby ominąć ten skwar panujący na dworze. Na samą myśl już czuję niechęć, ale czego się nie robi dla swojego psiaka ;)

W trakcie weekendu zrobiłam plan ćwiczeń PT1 na nadchodzące 3 miesiące. Nie było to proste, ale udało mi się. Rozpisałam wszystko na tygodnie z uwzględnieniem ilości powtórzeń i wykonywanych komend. Od dziś zaczynamy! Trzymajcie za Nas kciuki! Sprawozdania będą w formie krótkich filmików. Czekajcie! :)

pzdr 
Ola&Nitro

6 komentarzy:

 1. My też staramy się aktywnie spędzać czas, ale pogoda troszkę to uniemożliwia :P.
  Super, w takim razie powodzenia z ćwiczeniami i czekam na filmiki :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorzej jest, bo mogę zabrać Nitro na dłuższy spacer wcześnie rano i późno wieczorem. O inne porze się męczy strasznie. Jaką aktywność planujecie, jeśli można wiedzieć? :)

   Usuń
 2. Ja nie znoszę wczesnego wstawania, więc w tygodniu długie spacery są w zasadzie w nocy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. My jak najaktywniej spędzamy te wakacje.
  Wyjeżdżamy w góry między innymi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My też przygotowujemy się do PT 1 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na kolejny post! :)

  Pozdrawiamy H&F
  http://jaimojaspanielka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń